Kargo ürün gönderimi nasıl olur

Siparişlerinizin 24 saat içerisinde kargoya verilmesi, normal şartlarda geçerli olan bir durumdur.

  • Ürünlerinizin miktarı arttıkça kargolama süresi artabilir. Örneğin, 10 adet ürün siparişi veren bir müşterinin kargolama süresi, 1 adet ürün siparişi veren bir müşterinin kargolama süresinden daha uzun olabilir.
  • Kargolama süresi 24 saat sonra gönderilmeyecekse, mutlaka size bildirilir. Örneğin, siparişinizin işleme alınmasının beklendiği bir süreç varsa, bu sürenin ne kadar süreceği size bildirilecektir.

Kargo seçimi tamamıyla firmamıza bağlıdır.

  • Firmanız, kargolama işlemlerini kendi bünyesinde gerçekleştirebilir veya bir kargo firmasıyla anlaşma yapabilir.
  • Eğer dilerseniz kargo firması değiştirebilirsiniz. Firmanız, bu talebinizi değerlendirerek kabul edebilir veya reddetme hakkına sahiptir.
  • Firmanız, kargo seçimini değiştirmeyi saklı tutar. Örneğin, kargo firmasının acil bir durumu varsa veya kargo taşımacılığında yaşanan bir sorun varsa, firmanız kargo seçimini değiştirebilir.

Örnek:

  • Bugün saat 21:46’da bir sipariş verdiyseniz, firmanız bu siparişi en geç yarın 17 ye kadar kargoya verir kadar kargoya vermelidir..
  • Siparişiniz 24 saat sonra gönderilmeyecekse, firmanız size bu durumu mutlaka bildirecektir.

Genel olarak, firmanız siparişlerinizi 24 saat içerisinde kargoya vermeye çalışacaktır. Ancak, bazı durumlarda kargolama süresi uzayabilir. Bu durumda, firmanız sizi bilgilendirecektir.

İade politikalarınız

Logolu olarak satın aldıgınız  kartlarımız eğer  çalışıyorsa  kesinlikle iade alınmaz. eğer kart çalışmıyorsa  veya problemli ise o zaman ücret iadesi yapılır .

 logosuz olarak satın aldıgınız kartları 14  içerisinde iade ederseniz  kart ücretiniz iade edilir.

iade durumunda kargo ücreti alıcı tarafından ödenir