Google yorum kartı nasıl kullanılır?

Google yorum kartını müşterilerinize nasıl kullandırabilirsiniz ?
  1. Telefonunuzun NFC özelliğini etkinleştirin.
  2. Google yorum kartını telefonunuzun arka kamerasının hemen yanındaki NFC sensörüne dokundurun.
  3. Telefonunuzda Google Haritalar uygulaması açılır ve işletmenizin Google Haritalar sayfasına yönlendirilirsiniz.
  4. Sayfanın alt kısmındaki “Yorum yaz” düğmesine tıklayın.
  5. Deneyiminizle ilgili bir yorum yazın ve yıldız derecelendirmesi verin.
  6. “Gönder” düğmesine tıklayın.

Google yorum kartını kullanmanın diğer  bir yolu ise  : kartın üzerindeki  QR yani kara kodunu  cep telefonun kamerasına  okutmanızdır.

NFC Yorum kartını nasıl aktif edebilirim

NFC Yorum kartını kart ile beraber gelen QR kullanım klavuzundaki  kullanım talimatlarına uyarak anında aktif edebilirsiniz. Eğer karınızı aktif edemesseniz  bizinle iletişime geçin anında uzaktan  kartı aktif edebiliriz.

NFC Yorum kartını aktif etmek için panel.aktap.com  sayfasındaki panele üye olmanız gerek  panelde  yorum kartı ile ilgili istatistik bilgilerinizi görebilirsiniz . Ayrıca karta tanımladığınız sosyal medya hesabınızı dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.  

NFC (Yakın Alan İletişimi) yorum kartı, müşterilerin bir işletme hakkında anında geri bildirimde bulunmalarını sağlayan, NFC teknolojisini kullanan bir karttır. Müşteriler, akıllı telefonlarını kartın üzerine getirerek bir geri bildirim formuna veya yorum sayfasına yönlendirilirler.

NFC özellikli bir akıllı telefonunuz varsa, yorum kartına telefonunuzu yaklaştırmanız yeterlidir. Telefonunuz otomatik olarak ilgili web sayfasını açarak size geri bildirimde bulunma imkanı sağlar.

Çoğu modern akıllı telefon, özellikle Android ve iOS cihazlar, NFC özelliğine sahiptir. Telefonunuzun ayarlar menüsünden NFC özelliğinin aktif olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

IPHONE 12- 13-15 telefon modellerinde nfc açık gelir ve bu modellerde nfc özelliğini kapatamasınız. genellikle android telefonlarda NFC Özelliğini açmanız gerekmektedir.

Evet, NFC yorum kartını kullanmak için bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Kart, sizi bir web sayfasına yönlendireceği için internet bağlantısı gereklidir.

 

u kartlar, restoranlar, kafeler, oteller, mağazalar gibi müşteri geri bildirimlerinin önemli olduğu birçok farklı işletmede kullanılabilir.

 NFC yorum kartlarının avantajları arasında kullanım kolaylığı, anında geri bildirim toplama, kağıt israfını önleme ve müşteri deneyimini iyileştirme bulunur.

SIK SORULAN SORULAR

Aklınıza takılan bir şey olursa veya yardıma ihtiyacınız varsa . +90533 911 53 50

Google yorum kartı

Bizi takip edin

Google yorum kartını kullanmanın diğer  bir yolu ise  : kartın üzerindeki  QR yani kara kodunu  cep telefonun kamerasına  okutmanızdır.